Palangoje prasideda viena ilgiausiai gyvuojančių Lietuvos vasaros koncertinių tradicijų – „Orkestro vasara“, jau daugiau nei šimtmetį kviečianti kurorto gyventojus ir svečius mėgautis gyva pučiamųjų muzika po atviru dangumi. Nuo birželio 11-osios iki rugpjūčio 29-osios kiekvieną ketvirtadienį, penktadienį ir šeštadienį 18.30 val. Birutės parko rotondoje vyks nemokami Palangos orkestro koncertai. Šiemet klausytojų laukia trys skirtingos programos – trys muzikinės kelionės:
Gegužės 22 ir 23 dienomis, 21 val., festivalis „Amber Wind“ klausytojus pakvies į naktines sesijas „Oldman Palanga“ erdvėje, kur susitiks šiuolaikinis džiazas, improvizacija ir elektroninės muzikos energija. Dvi vakaro programos pristatys skirtingas, tačiau viena kitą papildančias šiuolaikinės Lietuvos džiazo scenos kryptis – nuo introspektyvaus, atmosferiško skambesio iki pulsuojančios klubinės energijos. Karolis Šarkus ir jo „XIDEA“ Gegužės 22-osios vakarą festivalyje pasirodys
Gegužės 23 d., šeštadienį, 19 val. pučiamųjų muzikos festivalis „Amber Wind 2026“ kviečia į išskirtinį gala koncertą Palangos koncertų salėje, kuriame pasirodys pasaulinio garso austrų varinių pučiamųjų ansamblis „Mnozil Brass“. Kolektyvas į Lietuvą atvyksta su jubiliejine programa, skirta 30 metų kūrybinės veiklos sukakčiai. Virtuoziškas muzikavimas, teatro elementai, improvizacija ir išskirtinis austrų humoras – būtent tuo garsėja „Mnozil Brass“, jau
Tarptautinis pučiamųjų muzikos festivalis „AMBER WIND 2026“ šių metų programoje pristato vieną ryškiausių Europos varinių pučiamųjų ansamblių – kvartetą „Tetra Brass“ iš Vokietijos. Gegužės 22 dieną Palangos kurhauze kolektyvas surengs meistriškumo dirbtuves bei koncertą, kuriame pristatys programą „METALL“. 2018 metais įkurtas varinių pučiamųjų kvartetas „Tetra Brass“, kurį sudaro Luca Chiché (trimitas), Aljoscha Zierow (trimitas), Christian Traute (trombonas) ir Jakob
Trečiąjį gegužės savaitgalį Palanga vėl taps pučiamųjų muzikos sostine – gegužės 22-24 d. į pasirodymus po atviru dangumi, orkestrų paradą, koncertus bei meistriškumo dirbtuves kviečia aštuntasis tarptautinis pučiamųjų muzikos festivalis „Amber Wind 2026. Tris dienas kurorto gatves, parką ir koncertų sales pučiamųjų garsais užliesiantis renginys suburs profesionaliausius orkestrus iš didžiųjų Lietuvos miestų, taip pat svečius iš Austrijos, Vokietijos, Slovėnijos
Balandžio 15 d. 18.30 val. Palanga kviečia švęsti kultūrą, meną ir kūrybą, leidžiantis į žaismingą džiazo kelionę – energingą programą „New Orleans Parade“ Palangos koncertų salėje pristatys pasaulinio garso trombonininkas ir kompozitorius iš Norvegijos Helge Forde, diriguosiantis Palangos orkestrui. Kultūros, meno ir kūrybos diena – pernai užgimusi iniciatyva, kviečianti susitelkti kultūrininkus bei kultūrai neabejingus palangiškius ir kartu įprasminti kultūros
Jei mylite muziką, sceną ir profesionalų kūrybinį procesą – kviečiame tapti net dviejų kolektyvų dalimi! Tarp abiejų institucijų lanksčiai derinamos darbo grafiko galimybės, platus muzikinis repertuaras, du finansavimo šaltiniai ir, žinoma, vos už kelių žingsnių ošianti Baltijos jūra – puikus profesinis ir asmeninis pasirinkimas. Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras (KVMT) – didžiausia profesionalaus scenos meno įstaiga ne tik Klaipėdoje, bet
Besibaigiant 2025-iesiems, Palangos orkestras kviečia išgirsti savo naujausią muzikos albumą „Čiurlenimai“, kuris jau pasiekiamas pagrindinėse Lietuvos ir užsienio muzikos pasiklausymo platformose. Šiuo albumu simboliškai vainikuojami ne tik Palangos orkestro kūrybiniai metai, bet ir 150-asis vieno iškiliausių Lietuvos menininkų, Mikalojaus Konstantino Čiurlionio, jubiliejus. Programa „Čiurlenimai“ gimė iš siekio autentiškai prakalbinti M. K. Čiurlionio laiką Palangoje – asmeninės laimės ir gyvo
Gruodžio 26 d. 13 val. Palangos orkestras savo koncertinius metus užbaigs šviesiausiu metų pasirodymu – „Kalėdinės muzikos valanda“ Palangos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje kvies švęsti muziką, bendrystę ir dėkingumą. Per daugiau nei du dešimtmečius gyvuojančią tradiciją Palangos orkestras jau aplankė dešimtį Lietuvos bažnyčių – nuo Tauragės iki Nidos, nuo Šventosios iki Vilniaus. Pirmoji „Kalėdinės muzikos valanda“
Artėjant šviesiausioms metų šventėms, profesionalus Palangos pučiamųjų instrumentų orkestras, kviečia į dėkingumo, bendrystės ir tikros muzikos kupiną koncertą „Kalėdinės muzikos valanda“, kuris gruodžio 13 d. 16 val. nuskambės Kauno Šv. apaštalų Petro ir Povilo arkikatedroje bazilikoje. Per daugiau nei du dešimtmečius gyvuojančią tradiciją Palangos orkestras jau aplankė dešimtį Lietuvos bažnyčių – nuo Tauragės iki Nidos, nuo Šventosios iki Vilniaus. Į

